Werken in onze schoolmoestuin.

Een verslagje uit het 3e leerjaar.

Wij hebben op maandagmiddag hard in de tuin gewerkt.  De leerlingen kregen hier hulp van enkele ouders en grootouders. Langs deze weg wil ik die mensen zeker nog eens bedanken, want zonder hen zou deze activiteit niet mogelijk zijn. 

De leerlingen schoven elk kwartier door naar een andere post.  Ze kregen uitleg over de materialen en het zaaien, maar ze deden vooral heel veel.  Ze gingen spitten, harken, onkruid wieden, snoeien, bemesten, zaaien, omwoelen, planten, … En we ontdekten een massa aan kriebeldieren. Hopelijk vertelden de leerlingen gisteren leuke verhalen en beginnen de groene vingers al wat te kriebelen. 

In ieder geval de zon was ons heel gunstig gezind en het werd een prachtige namiddag.  En we leerden heel veel bij!  De kinderen waren heel bij en de kippen ook, want deze werden verwend met lekker onkruid. Dus wat wil je nog meer?

meer foto’s vind je in het foto album.

3de leerjaar
Els Van Daele

BAM-sportdag

Een BAM-sportdag staat garant voor een bewegingslandschap geschikt voor het 3de leerjaar waarbij interactieve spelen en sporten centraal staan. Niet verwonderlijk dat we deze ochtend

Lees meer»
3de leerjaar
Els Thiron

Week van goed eten

Tijdens de Week van Goed Eten beleefden we op school een actieve en lekkere voormiddag rond gezond en duurzaam eten in samenwerking met Rikolto. Samen

Lees meer»