Rangschikking Kompascross 2024

Meisjes 3de kleuterklas

  1. Sienna              
  2. Lena                
  3. Catalina
  4. Stiene
  5. Amelie
  6. Maité
  7. Céleste
  8. Nell
  9. Ela
  10. Nora
  11. Jennifer
  12. Lou
  13. Jana
  14. Yenthe
  15. Steffany
  16. Hannah
  17. Rayhan
  18. Suzan

Jongens 3de kleuterklas

  1. Gilles
  2. Mathis
  3. Abrham
  4. Yusuf
  5. Kewan
  6. Samed
  7. Oliver
  8. Senn

Meisjes 1ste leerjaar

  1. Raisa
  2. Zakia
  3. Manon
  4. Imme
  5. Nora C.
  6. Amélie
  7. Cataleya
  8. Lewin
  9. Hafsa
  10. Ella
  11. Aya

Jongens 1ste leerjaar

  1. Alton
  2. Rami
  3. Jayden
  4. Hammad
  5. Benjamin
  6. Renato
  7. Seppe
  8. Luan
  9. Georges
  10. Ismaiel
  11. Hudayfah
  12. Gosey
  13. Semih
  14. Mathis
  15. Jalal
  16. Shawn

Meisjes 2de leerjaar

  1. Olivia
  2. Amber
  3. Amira
  4. Lien
  5. Luka
  6. Lovely
  7. Naomi
  8. Cataleya
  9. Tine
  10. Amélie
  11. Natalia
  12. Keziban
  13. Lauryn
  14. Elif

Jongens 2de leerjaar

  1. Mats
  2. Jannes
  3. Tuur
  4. Eden
  5. Daan
  6. Wiktor
  7. Sandro
  8. Medini
  9. Sucurija
  10. Emir
  11. Kasem
  12. Rares

Meisjes 3de leerjaar

  1. Line
  2. Adisa
  3. Julie
  4. Ine
  5. Alina
  6. Lynn
  7. Nora
  8. Marenne
  9. Kristina
  10. Juline
  11. Elize
  12. Elif
  13. Rosanne
  14. Margo
  15. Tiffany
  16. Hayley

Jongens 3de leerjaar

  1. Sef
  2. Adam
  3. Bent + Ayush
  4. Jef
  5. Victor
  6. Jessim
  7. Mauro
  8. Mahdi

Meisjes 4de leerjaar

  1. Ella
  2. Febe
  3. Najila
  4. Christabel
  5. Lotte
  6. Charlize
  7. Nicole
  8. Elise
  9. Nadine
  10. Azra
  11. Mercedes
  12. Gené-Fay

Jongens  4de leerjaar

  1. Daan
  2. Dré
  3. Maxim
  4. Alex
  5. Ferre
  6. Omer
  7. Dorian
  8. Phoenix
  9. Rowan
  10. Bavo
  11. Siebe
  12. Winter

5e leerjaar meisjes

  1. Marjon         
  2. Louise
  3. Lena
  4. Amber
  5. Nora
  6. Josephine
  7. Faye

5e leerjaar jongens

  1. Elias
  2. Ewout
  3. Massin
  4. Vince
  5. Warre
  6. Joseph
  7. Maxim
  8. Gilles
  9. Senne
  10. Berke + Emir Efe
  11. Zayd
  12. Jack + Ruben

6e leerjaar meisjes

  1. Chloë
  2. Esmée
  3. Olivia
  4. Lauren + Alicia
  5. Hanne
  6. Emma
  7. Mona-Lisa
  8. Lena
  9. Melanie

6e leerjaar jongens

  1. Thor
  2. Tuur
  3. Talha
  4. Francis
  5. Louie
  6. Mohamad
  7. Ian DR
  8. Arhur
  9. Majid
  10. Masoud
  11. Xander
  12. Senne
  13. Lennert
  14. Ian VG
  15. Juwan

Fijne vakantie!

We wensen iedereen een fijne vakantie en zien elkaar terug op de donderdag 29 augustus op de welkomdag tussen 18u en 19u of zeker op

Lees meer»