Weekverslagje 6de leerjaar

Deze week hebben we weer flink doorgewerkt in het 6de leerjaar!

Voor wiskunde hebben we de 2de sprongtoets al achter de rug. Iedereen heeft zijn uiterste best gedaan en we kijken uit naar de resultaten.

Bij wereldoriëntatie is ons tweede thema aangesneden en nu zijn we volop bezig met de studiewijzer van ons thema ‘historische figuren’. We werken hard om de leerstof goed onder de knie te krijgen.

Voor Frans bereiden we ons voor op de toets van unité 22. Er wordt druk gestudeerd op de woordenschat en de grammatica, zodat iedereen goed voorbereid is.

Daarnaast hadden we deze week ook al de generale repetitie van onze poppenkastvoorstelling. Hoewel er hier en daar nog wat bijsturing nodig was, hebben we enorm genoten van de grappige en creatieve verhalen die werden opgevoerd.

In de les digitale geletterdheid hebben we ook aan Whizzkids gewerkt. Het was heel fijn om te zien hoe de meesten goed samenwerkten om de antwoorden te vinden. Een echte teamprestatie!

Kortom, een productieve en leuke week in het 6de leerjaar!

Vergeet maandag geen zak mee te brengen want er staat een bezoek aan de bib gepland.

Prettig weekend!

kleuters
Renske Van der Stricht

Sportdag voor de kleuters!

Vandaag was het een sportdag op school voor alle kleuterklassen. Springkasteel op het gras, fietsen op de speelplaats, grote omloop in de turnzaal, … en

Lees meer»

4 en 5 op schoolreis

Vrijdag 13 juni was voor ons geen ongeluksdag want … onze schoolreis stond op de planning! Iedereen was netjes op tijd, dus de bus kon

Lees meer»
3de leerjaar
Els Van Daele

Bezoek van …. kuikens

Vanmorgen kregen we alweer dieren op bezoek.  Deze keer kwam Berre en zijn mama, met 2 grote dozen naar de klas.   Daarin zaten kuikentjes van

Lees meer»