Breng je sportclub naar school !

Morgen, op woensdag 24 september is het zover: alle leerlingen en leerkrachten trekken hun sportoutfit aan en gaan in stijl naar school.
Dit is hét moment om jouw vrienden te laten zien hoe tof het is om te sporten en hen aan te moedigen om zich aan te sluiten bij een sportclub.

Doe jij ook mee?

kleuters
Renske Van der Stricht

Sneeuwpret!

Gisteren genoten we met volle teugen van de gevallen sneeuw en de heerlijke winterzon! Sneeuwballen, sneeuwmannen, .. en bij de olifanten zelfs sneeuwvulkanen.. helemaal in

Lees meer»
6de leerjaar
Els Thiron

Gelukkige verjaardag!

Vandaag zijn er 2 jarigen in onze klas: Lotte en Maxim vieren hun 12de verjaardag! Van harte proficiat van ons allemaal!

Lees meer»
algemeen
Winny Van Moeseke

Fijne start!

We wensen alle kinderen een fijne start na de vakantie. In het bijzonder wensen we vandaag ook onze nieuwe peuters veel plezier op hun eerste

Lees meer»
kleuters
Renske Van der Stricht

Kerstfeestje!

Om de vakantie in te zetten gingen alle peuters en kleuters samen naar de turnzaal. We lazen een boekje voor over bosdiertjes die ook samen

Lees meer»