Sporten is leuk!

Vandaag stond er een sportieve dag op de kalender. We fietsten richting De Ster. Wat een mooi tempo haalden we!

Ginds aangekomen maakten we eerst een wandelingetje. Daarna stonden er strandspelen op de planning. Heel leuk en ontspannend. Dan trokken we een wetsuit en zwemvest aan om het aquapark onveilig te maken.

Onze magen knorden van al die inspanningen. Een picknick op de grasweide smaakte heerlijk!

Nog even onze beentjes strekken in de speeltuin om dan de fietsrit richting Sint-Gillis-Waas aan te vatten. Maar liefst 20 kilometer bij op onze teller. Dankjewel aan onze fietsbegeleiders Myriam, Etienne,Ignace, Raoul,Hugo en Rune!

Wisten jullie dat…we dit schooljaar maar liefst 130 km gefietst hebben met de zesdeklassers. Echte Flandriens zijn wij!

Resultaten kangoeroewedstrijd

Vrijdag kregen de leerlingen die deelnamen aan de kangoeroewedstrijd hun certificaat. Omdat ze zo’n mooie resultaten behaalden, kregen ze ook een leuke prijs! Dorian uit

Lees meer»