De Berenklas op bezoek bij Garage D’Hollander!

Op donderdag 15 mei bracht de eerste kleuterklas, de Berenklas, een boeiend bezoek aan Garage D’Hollander. Wat een avontuur!

De kinderen keken hun ogen uit: ze zagen kapotte auto’s, een wagen die omhoog werd getild en zelfs een auto met een kapot raam. Eén van de hoogtepunten was het takelen van een auto: de kleuters mochten zelf op een knopje duwen waardoor de auto op de takelwagen kwam – wat een belevenis!

Ook mochten ze een kijkje nemen onder een auto en zagen ze echte mecaniekers hard aan het werk. Het was superinteressant om te zien hoe auto’s hersteld worden.

Onze kleuters waren heel flink tijdens het bezoek, en als beloning kregen ze van de garage een leuke sleutelhanger mee naar huis.

Dankjewel aan Garage D’Hollander voor de warme ontvangst!

vissenklas
Renske Van der Stricht

Bezoek aan Carrefour.

In het thema van gezonde voeding en gezonde gewoonten gingen de vissen van juf Els en juf Cato vandaag naar de Carrefour in het dorp!

Lees meer»
3de leerjaar
Els Van Daele

Werken in de moestuin

Alweer waren de weergoden ons gunstig gezind, want wat een prachtig weer om in de moestuin te werken. Ik deed hiervoor beroep op enkele ouders

Lees meer»