Reporter van de week: Mahdi en Sef

Hallo iedereen, wij brengen even verslag uit over de voorbije week.

We leerden weer enkele nieuwe letters lezen en schrijven: de oo en de b. Tijdens de rekenlessen leerden we om erbij te doen. Met blokjes oefenen we + tot 6.

Voor de lessen wero en muvo leren we over de herfst. We bekijken de bomen, de blaadjes, de takken, de noten, … En we knutselden een bosmannetje met het materiaal dat we vorige week meebrachten uit het bos. Juf Amber leerde ons een leuk liedje over een egel.

Gisteren gingen we op uitstap. We mochten een middag sporten. Het leukste was de kronkeldidoe-rups en de grote obstakelbaan. Ook de gekke fietsjes waren heel tof.

Zo, dit was ons verslagje voor deze week. Tot de volgende keer.

Mahdi en Sef.

Fietstweedaagse

Deze week waren we niet veel in ons kot… Donderdag vertrokken we om 8 uur stipt richting Sint-Niklaas voor de Snuffeldag in Da Vinci. Een

Lees meer»

Gedichten puberteit

Het 6de leerjaar. Tijdens de les zedenleer werd het thema ‘Puberteit’ besproken. Bijhorende opdracht: schrijf een gedicht bij je beginnende puberteit. Enkele voorbeelden: Je krijgt

Lees meer»